Харьковский форум помощи животным
18 Сентябрь 2020, 21:45:59 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
Новости: Группа "котоспасатели" снова проводит выставку для пристройства бездомных кошек в середине февраля. Могут участвовать взрослые стерилизованные. Участникам срочно на этой неделе Нужно сделать прививку от бешенства.
Все вопросы в эту группу:https://www.facebook.com/catspasibo/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCSGcHnYT2zjlWomitwIYV2b7bA_xCnJcv5aALLKKVekDCFdw6MjsJj1uhZwjmRwFN0645ngGlFSi-o
 
   Начало   Помощь Поиск Связаться с администрацией Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: МВС і захисники тварин обговорили "точки дотику" у своїй роботі  (Прочитано 2940 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
denis_k
Главный администратор
Постоялец
*****
Offline Offline

Сообщений: 247« : 31 Октябрь 2013, 19:03:15 »

Источник:
http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/printable_article/893706

Представники міжнародних зоозахисних організацій подякували міліції за можливість провести подібний діалог. Засідання з участю майже двох десятків представників міжнародних і українських зоозахисних організацій відбулося у Міністерстві внутрішніх справ з ініціативи його керівництва.

За словами начальника Управління зв’язків із громадськістю (УЗГ) МВС Сергія Бурлакова, ідея проведення цього круглого столу виникла через необхідність вирішувати проблемні питання у сфері захисту тварин від жорстокого поводження з ними.
IMG_4828
– Цей захід є підтвердженням того, що МВС є відкритим. Ми прагнемо почути людей і зрозуміти, що турбує суспільство, – підкреслив керівник підрозділу МВС.
Разом з ним участь у роботі круглого столу взяли представники таких структурних підрозділів відомства, як Головне слідче управління, Управління боротьби з кіберзлочинністю та відділ розгляду звернень громадян, а також представник Київської міської державної адміністрації.
IMG_4815
Запрошені учасники круглого столу, які є активістами українських та міжнародних зоозахисних організацій, підняли ряд проблемних питань.
За словами президента  громадської організації  «Товариство захисту тварин «За Життя» Яни Ренк, найбільш актуальні серед них – необхідність припинення функціонування веб-ресурсів, на яких розміщено інформацію про жорстоке ставлення до тварин, відсутність притулків для бездомних тварин, недостатнє фінансування цих установ, протиправна діяльність так званих «дог-хантерів» тощо.
IMG_4848
– Сьогодні ми хочемо внести свої пропозиції, залучити інші служби, організації міжнародного значення, аби таке негативне явище на мало місця в Україні, – зазначила активістка.
Президент благодійного фонду «Міжнародна ліга захисту тварин» Андреа Чістерніно подякував українським правоохоронцям за можливість розпочати цей діалог.
IMG_4862
– Я вже впродовж 3 років займаюся захистом тварин в Україні. Я дуже радий, що з’явилася можливість обговорити багато різних речей, і це дуже важливо, – зазначив зоозахисник.
Під час дискусії прозвучало багато пропозицій, що заслуговують на увагу і подальше впровадження:  вживлювання чіпів тваринам з інформацією про їхнього власника, а також передбачення суворої відповідальності за викидання тварин на вулицю.
Фахівці МВС відповіли на запитання, що стосуються процедури виявлення злочинів, пов’язаних із протиправними посяганнями на тварин. Зокрема, йшлося і про порядок припинення функціонування веб-ресурсів із подібним нелегальним контентом.
Начальник УЗГ МВС Сергій Бурлаков наголосив, що позиція керівництва МВС України є принциповою у питанні безумовного прийняття та реєстрації усіх повідомлень громадян, в тому числі – щодо злочинів стосовно тварин.

У той же час він закликав активістів-зоозахисників більш активно використовувати можливості мас-медіа для того, аби донести до громадян основну думку – необхідність гуманного ставлення до бездомних та кинутих тварин.
– Я впевнений, що ця зустріч – не остання. Ви почули нас, ми почули вас, і спільними зусиллями ми намагатимемося вирішити ці проблеми, – наголосив Сергій Бурлаков.
 
УЗГ МВС України
Записан

Обидеть админа может каждый... А вот успеть извиниться - нет
ElenaV
Группа помощи животным
Ветеран
*****
Offline Offline

Сообщений: 3046« Ответ #1 : 31 Октябрь 2013, 19:34:43 »

 На совместном заседании представителей МВД и украинских зоозащитных организаций от г. Харькова представленна была одна организация -"Зоозащитное объединение "Вместе" (присутствовала председатель правления Кравченко Е. В)
Лимит участников был ограничен - представлеными оказались не все области - присутствовали : Донецка, Киевская, Львовская, Одесская , Харьковская, Днепропетровская.
Основной  прозвучавшей  темой  была тема  улучшения  работы милиции по борьбе с жестокостью по отношению к животным. Особо звучала проблема догхантерства.

Доклад представителя Харькова касался прежде всего трудностей, с которыми сталкиваются зоозащитники в случае отравлений животных. Было указано на конкретные недоработки милиции и возможные пути их устранения. Было также привлечено внимание сотрудников министерства к  делу  в Харьковской области, где милиция бездействовала-1. Стрельба в г. Мерефе по щенкам - 20 сентября .(Передана полностью информация по данному делу)
Также передана информация по делам - отравления на Тюренке в марте 2013г. владельческих собак и , сново же, бездействие милиции.
Доклад был выслушан внимательно и установлена обратная связь с представителями Министерства. 22 октября - звонили и сказали, что "дело в работе" ( В Мерефе это уже почувствовалось - началось доследование)
По результатам встречи сформировалась группа активистов на уровне  Украины , куда вошли и международные представители, которая активно готова взаимодействовать с милицией в сфере обращения с животными.
« Последнее редактирование: 31 Октябрь 2013, 19:37:26 от ElenaV » Записан
Limonka
Группа помощи животным
Ветеран
*****
Offline Offline

Сообщений: 3584WWW
« Ответ #2 : 07 Ноябрь 2013, 13:49:53 »

Отличная новость! Елена Владиславовна, спасибо за активное участие!!
Записан

Книга для начинающих собаковладельцев https://ridero.ru/books/mama_khochu_sobachku/
Thourany
Пользователь

Offline Offline

Сообщений: 13« Ответ #3 : 19 Ноябрь 2013, 00:23:02 »

Новость действительно отличная, хорошо, когда есть такие сознательные люди.
Записан
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!