Харьковский форум помощи животным
14 Ноябрь 2018, 15:22:09 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
Новости: БЕСПЛАТНАЯ стерилизация домашних и опекунских собак! Подмигивающий

Начало   Помощь Поиск Связаться с администрацией Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  Печать  
Автор Тема: "Благородный пёс Атос". Знову пухлини.  (Прочитано 436 раз)
Olga
Группа помощи животным
Ветеран

Be the change you want to see in the world

« : 22 Январь 2018, 22:54:58 »

Якщо подивитись в архіві форуму, то можна знайти тему про Атоса, і нажаль, ми знову повертаємося в СОС.

Коротко нагадаю.
Вісім років тому я забрала з вокзалу чудового, ні, просто класного пса. Він жив прямо на платформі, в нього була велика пухлина на носі і з часом він виглядав і почувався все більш жахливо. Виявилось, що численні пухлини також були в ротовій порожнині, частина піднебіння і носа були зруйновані, втрачено зуби з одного з боків. Я назвала собаку Атос і ми почали тривалий шлях лікування – хіміотерапія, операція, відновлення. Я не буду розповідати, як важко це було для нього, і для нас. Але Атос зробив неймовірне - повністю одужав. І подарував радість спілкування з таким неймовірним собою)

З тих пір було різне – і звичайні болячки, і доволі складна операція два роки тому. Але спокійні часи не тривають вічно. Зараз у Атоса з’явилися дві великі пухлини, через розташування яких та вік тварини операційне втручання фактично неможливе, дуже погані деякі показники крові, що може говорити про злоякісний характер пухлин, почали проявлятися негарні симптоми. На завтра ми записані до одного з кращих спеціалістів узі в місті, потім на Атоса чекає детальне обстеження, щоб точно зрозуміти стан тварини і що ми можемо зробити на цьому етапі.

Вісім років тому ми були впевнені, що забираємо на доживання старого собаку, але склалося все зовсім не так) Тепер же, як це не сумно, я маю прийняти думку, що, скоріш за все, максимум, що я можу йому дати – це якісну паліативну допомогу. І в цьому потребую вашої фінансової та моральної підтримки (як варіант, буду вдячна за довгострокову позику).
Написання цього тексту дається мені дуже важко – через його тему і причини, але, знаючи, наскільки важкий період очікує на нас попереду, я маю зробити все можливе, щоб дати Атосу максимум піклування і найкращу ветеринарну допомогу. Дякую, якщо будете з нами у цей час.
Картка у ПриватБанку 5168 7551 0189 8670 Булєєва Ольга
« Последнее редактирование: 22 Январь 2018, 23:41:37 от Olga » Записан

Оператор ОО "Зоозащитное объединение "Вместе" - 755-82-05
lenula
Группа помощи животным
Ветеран

Все прошло, пройдет и это

« Ответ #1 : 22 Январь 2018, 23:04:31 »

додати треба картку та контакти
може фото Атоса, чи стару брати?

"Никогда не сомневайтесь в том, что маленькая группа неравнодушных, самоотверженных граждан может изменить мир".
Маргарет Мид
"У животных нет никого кроме нас, и мы не обманем их ожиданий". Барри Хорн 
Оператор 755-82-05
Olga
Группа помощи животным
Ветеран

Be the change you want to see in the world

« Ответ #2 : 22 Январь 2018, 23:43:35 »

Додала, дякую.
Але фото взяла старе. Коли бачились минулого разу, фотографувати не хотілось, та й темно було. Завтра, якщо дасться, спробую щось зробити.

Оператор ОО "Зоозащитное объединение "Вместе" - 755-82-05
visya
Модератор
Ветеран

« Ответ #3 : 23 Январь 2018, 10:39:17 »

https://www.facebook.com/groups/375591862836054/permalink/479104755818097/ тема Атосика в группе БЖ на ФБ. Репост! 
visya
Модератор
Ветеран

« Ответ #4 : 31 Январь 2018, 11:14:54 »

Новости от ТС, почерпнутые из ФБ:"Узі показало наступну картину: пухлина на животі йде з простати і має, цитую лікаря, гігантські розміри, друга пухлина, скоріше за все, метастаз.
Майже всі внутрішні органи мають відхилення або значні проблеми (що, враховуючи вік і історію собаки, нажаль є очікуваним). З найважливішого можна виділити холецистит, гепатоз та серцеву недостатність.
Аналіз крові та призначення ветеринара будуть вже наступного тижня.
Такі справи. Атос всім вдячний за підтримку і допомогу !"
Страниц: [1]   Вверх
  Печать  

Перейти в: